Buradasınız: Home » Futbol » İstanbul Atakentspor’a taze kan  

İstanbul Atakentspor’a taze kan  

İstanbul Atakentspor’a taze kan   

İstanbul Atakentspor altyapısına yönetim kurulu raporu doğrultusunda daha önce Bodrum Belediyespor ve Muğlaspor takımlarını çalıştıran Mehmet Ziya Akdağ alt yapı hocası olarak göreve getirildi.

 Haber: Yılmaz Akdağ

İstanbul Atakent spor alt yapı tesislerinde gerçekleştirilen basın açıklaması ile Mehmet Ziya Akdağ ile anlaştıklarını belirten İstanbul Atakent spor kulüp Başkanı Cevdet Şenkardeşler, İstanbul Atakentspor’un geleceği için önemli adımlar attıklarını belirtti.

Toplantıda açıklamalarda bulunan İstanbul Atakent spor kulüp Başkanı Cevdet Şenkardeşler, Daha önce, Yeni Milasspor, Sağlıkspor, Bodrum Belediye spor ve Muğlaspor takımlarını çalıştıran Mehmet Ziya Akdağ bugünden itibaren altyapı hocası olarak görev yapacak.

İstanbul Atakent spor kurulduğu yıldan bugüne Türk futboluna birçok sporcu kazandırmıştır ve kazandırmaya da devam edecektir. Altyapılarıyla başarılı çalışmalar yürüten ve bizimde takdir ettiğimiz birçok kulüp bulunmaktadır. Ama altyapısında kendi çocuklarını yetiştirip çıkaran kulüp sayısı Yok denecek kadar azdır.

İstanbul Atakent sporumuz altyapısında kendi çocuklarını yetiştiren örnek alınması gereken bir kulüptür. Başkan Şenkardeşler, daha önce altyapıya önem vereceklerini belirttiklerini ifade ederken, bugün bunun için önemli bir adım atmaktan mutlu olduklarını İstanbul Atakentspor’a ve hocamıza hayırlı olsun dedi.

Mehmet Ziya Akdağ, İstanbul Atakent spor böyle bir göreve layık görüldüğü için çok mutlu olduğunu belirtirken, altyapıdan yetenekli gençleri hem İstanbul Atakent spora hem de Türk futboluna kazandırmak mücadele edeceklerini söyledi.

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com