Buradasınız: Home » MASA TENİSİ » Hopa’da masa tenisi kampına yoğun ilgi  

Hopa’da masa tenisi kampına yoğun ilgi  

Hopa’da masa tenisi kampına yoğun ilgi   

Masa Tenisi antrenörü Leyla Aysan  “Geçtiğimiz yıllarda uluslararası birçok organizasyona ev sahipliği yaptık. Bu yılda çıtayı biraz daha yukarıya taşımak istedik ve 10 günlük bir eğitim kampı yapmaya karar verdik dedi.

Haber: Hayati Akbaş

Hopa son yıllarda adını Masa Tenisi sporunun gençler arasında hızla yaygınlaşması ile duyurmaya başladı. Antrenör Leyla Aysan’ın girişimleri ile gençler arasında hızla sevilen spor dallarının başına geçmeye çalışan Masa Tenisi çalışmalarına Hopa Kaymakamlığı, Hopa Belediyesi ve diğer kurumlar ve iş dünyasından da destekler gelmeye devam ediyor.

Katıldığı birçok bölgesel ve Ulusal turnuvalarda elde ettiği başarılarla Hopa’ya madalyalar ile dönen Hopa Belediyesi GSK masa tenisi takımı adını ulusal ve uluslararası alanda da duyurdu.

Bunun bir sonucu olarak Tiflis Batum, Azerbaycan, Hopa, Kocaeli ve Samsun’dan 40 sporcunun katıldığı ve 10 gün sürecek olan Masa tenisi kampı da Hopa’da devam ediyor.17 Ağustos tarihine kadar devam edecek olan kamp hakkında bir değerlendirme yapan Masa Tenisi antrenörü Leyla Aysan  “Geçtiğimiz yıllarda uluslararası birçok organizasyona ev sahipliği yaptık. Bu yılda çıtayı biraz daha yukarıya taşımak istedik ve 10 günlük bir eğitim kampı yapmaya karar verdik. Bu organizasyonda yakın Arkadaşım olan aynı zamanda da milli takım antrenörlüğü yapmış olan Kocaeli masa Tenisi antrenörü Yasemin Çepnioğlu’na çok teşekkür etmek istiyorum. Onun desteği ve tecrübeleri sayesinde böylesine büyük bir organizasyonu ilçemize taşıyabildik. Hopa ‘da masa Tenisi branşına oldukça yoğun ilgi var bu seviyeye gelebilmek için çok çalıştık çok çaba gösterdik, şimdide bunun mükâfatını almak bizim için gurur verici. Bunun dışında en büyük destekçilerimiz olan Hopa kaymakamımız Sayın Abdurrezzak Canpolat’a Hopa belediye Başkanı Sayın Nedim Cihan’a İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sezai Aydın’a, HOPAPORT Genel Müdürü Sayın Meriç Burçin Özer’e, Hopa gençlik ve spor ilçe müdürümüz Mehmet Zafer Yazıcıya ve son olarak kampımıza katılım sağlayan Antrenör ve sporculara çok teşekkür ederim “dedi.

Yorum Yapın

© 2011 Powered By atokyayinlari.com