Buradasınız: Home » Güreş » Güreşte Minikler 1 ve 2’nci liglerinde şampiyonlar belli oldu

Güreşte Minikler 1 ve 2’nci liglerinde şampiyonlar belli oldu

Güreşte Minikler 1 ve 2’nci liglerinde şampiyonlar belli oldu

19 Kasım tarihinde Afyon’da başlayan Minikler Serbest-Grekoromen birinci lig finalleri sona erdi. Finalde Kayseri Talas GSK takımını 7-3 yenen Kahramanmaraş Göksun Gem şampiyon oldu.

Afyon Tınaztepe Spor Salonunda yapılan 1.lig müsabakalarında ilk olarak yarı finaller yapıldı. Kahramanmaraş Göksun GEM,Antalya Korkuteli’ni 6-4, Kayseri Talas Gençlik ve Spor Kulübüde Kahramanmaraş GEM’i 9-1 yenerek finale yükseldi. Finalde Kayseri Talas Gençlik ve Spor Kulübünü 7-3 mağlup etmeyi başaran Kahramanmaraş Göksun  GEM 2019 yılı şampiyonu oldu. Kahramanmaraş GEM takımını 6-4 yenen Antalya Korkuteli ise sezonu 3. sırada tamamladı.
MİNİKLER 2.LİGDE ÇATALCA BELEDYESİ ŞAMPİYON OLDU

Minikler ikinci lig müsabakaları sonunda şampiyon İstanbul Çatalca Belediyesi oldu. Yarı finalde Osmaniye GSK’yi mağlup eden İstanbul Çatalca Belediyesi ile İstanbul Sancaktepe Belediyesi’ni mağlup eden Tokat Zile Belediyesi finalde karşı karşıya geldi. Rakibini 7-3 yenen İstanbul Çatalca Belediyesi şampiyon oldu. Osmaniye Gençlik ve Spor Kulübü ise İstanbul Sancaktepe Belediyespor’u 6-4 yenerek üçüncü oldu.
Finaller hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com