Buradasınız: Home » Diğer » Fatih Bozduman’ın bir yanı spor bir yanı müzik  

Fatih Bozduman’ın bir yanı spor bir yanı müzik  

Fatih Bozduman’ın bir yanı spor bir yanı müzik  

İlk single’ı ‘Babadan Kalma’ ile iyi bir çıkış yapan ve psikoloji eğitimi alan Fatih, boş zamanlarından basketbol ve tenisle ilgileniyor.

Fatih Bozduman’ın “Babadan Kalma” teklisi çıktı! Psikoloji okuyan 21 yaşındaki yakışıklı popçu, sanat ve okul hayatının yanında sporla da yakından ilgileniyor.

İlk single çalışması “Babadan Kalma’’nın söz ve müziği Murat Güneş’e ait, parçanın aranjesini Ödül Erdoğan düzenledi. Fatih’in ilk klip çalışmasını ise genç yönetmen Burak Kılıçkaya üstlendi.

21 YAŞINDAYIM TABİİ Ki HER ŞEY BABADAN KALMA!
RA Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini alan Fatih Bozduman “21 yaşındayım, ‘ne müziğe iddialı bir giriş yaptı’ diye abartılı bir söz, ne de ‘usta isimler tam destek verdi’ diye saçma cümleler kurmayacak kadar sağlıklıyım!
Ailem müziğe olan düşkünlüğüm ve yeteneğimin her daim destekçisi… Ülkede çok genç yaşta single çıkaran birçok kişi dağları devirdiğine inanınca gülümsüyorum. Takdir her zaman dinleyicinindir. Henüz 21 yaşındayken sahip olduğunuz şeyler tabiki de ‘Babadan Kalma.’ Gerçek ve gerçekçi olalım… Değerlerimizi yitirmeyen bir yeni nesil ve gelecek temennisiyle. Babadan kalanlarla övünelim” dedi.

 

Bizi Takip Edin

0

Yorum Yapın

© 2011 Powered By atokyayinlari.com