Buradasınız: Home » Futbol » Eminevim Grubundan Sultanmuratspor’a moral yemeği  

Eminevim Grubundan Sultanmuratspor’a moral yemeği  

Eminevim Grubundan Sultanmuratspor’a moral yemeği   

İstanbul 1. Amatör Lig’in takımlarından Sultanmuratspor’a  Eminevim Grubu tarafından, Etiler Kartalspor maçı öncesi Eminevim konferans salonunda moral yemeği verdi.

Haber: Yılmaz Aktepe

İstanbul 1. Amatör Lig’in takımlarından Sultanmuratspor”a Eminevim Grubu tarafından, Etiler Kartalspor maçı öncesi Eminevim konferans salonunda düzenlenen moral yemeği verdi. Yemeğe Eminevim Grubu Avrupa yakası Bölge Müdürü Yusuf Emre Tanış, Eminevim Grubu Sefaköy şübe müdürü Mehmet Bozan, Sultanmuratspor kulübü 2.Başkanı Naser Serbest, eski başkanlardan Bahri Ay, Hakkı Vardar, Futbolcular, teknik heyet, yöneticilerin, taraftarlar ve yerel basın katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan Eminevim Grubu Sefaköy şube müdürü Mehmet Bozan Bizler her zaman şampiyonluğa oynayan güzide takımı olan Sultanmuratspor’un yanındayız. Eminevim Grubu, spor yapan ve yaptıranların her zaman yanında olduklarını belirterek, “Spor bir gönül işidir, bu işi gönüllü yapan kardeşlerimizin her zaman yanında olmalıyız. Spor yapan insan bütün kötü alışkanlıklardan uzak durur. Bizde bu anlayışla Küçükçekmece’mizin köklü Kulüplerinden olan Sultanmuratspor futbol takımına bir destekte bulunarak moral yemeği verelim istedik. Cumartesi günü sahamızda Etiler Kartalspor ile oynayacağı maçta başarılar diliyorum. İnşallah karşılaşmadan galip geliriz ve şampiyonluk kutlamasında burada yaparız dedi.

Yemekte konuşan Sultanmuratspor kulübü 2.Başkanı Naser Serbest, “Sultanmuratspor, İstanbul Süper Amatör ligi için iyi bir ekip kurdu ve ciddi bir şekilde hazırlanıyor. Biz kulübümüzün ihtiyacı olan ve bizim yapmamız gereken her alanda kulübümüze destek olmaya ve kulübümüzün başarısı için gerekli olan her türlü hizmeti vermeye çalışıyoruz. Burada Küçükçekmece halkına ve Sultanmuratlı iş adamlarına destek anlamında büyük iş düşmekte. Bu noktada Küçükçekmece ve Sultanmurat’ın reklam açısından tanıtımında büyük rol alan futbol kulüplerinin desteklenmesi çok önemlidir.”

Eminevim Grubu Avrupa yakası Bölge Müdürü Yusuf Emre Tanış, Eminevim Grubu Sefaköy şube müdüre teşekkür ettiğini ifade ederek, “Bu gibi destekler sıcak ortamlar takım olarak bizi daha da motive ediyor. Bu yemeğin organize edilmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com