Buradasınız: Home » Futbol » Edirnespor’da ikinci ‘Toros’ dönemi  

Edirnespor’da ikinci ‘Toros’ dönemi  

Edirnespor’da ikinci ‘Toros’ dönemi   

Yeni sezonda işi şansa bırakmak istemeyen Edirnespor’da, önceki gün gerçekleştirilen olağanüstü kongrenin ardından futbol takımının başına yeniden Adnan Toros getirildi… Tesislerde gerçekleştirilen toplantıda idari kadro ile birlikte 1 yıllık imzayı atan Teknik Direktör Toros, tek şampiyon yapamadığı ilin Edirne olduğunu ifade ederek yarım kalan işi tamamlayacaklarını söyledi…

Edirnespor’un önceki gün gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulun ardından futbol takımının başına yeniden Adnan Toros getirildi. Kendisini 1 yıl sarı-kırmızı-beyaz renklere bağlayan imzayı atan Toros, yeni sezonla ilgili iddialı konuştu.
Takımın Şükrüpaşah Mahallesi’ndeki tesislerinde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Savaş Üner, yeni yönetimle çalışmalara hızlı şekilde başladıklarını kaydetti. Teknik Direktör Adnan Toros’la yeniden anlaşmaya vardıklarını ifade eden Üner kendisiyle birlikte görev yapacak idari kadroyu kamuoyuna tanıttı.
ÜNER: “HIZLA ÇALIŞMALARA BAŞLADIK”
Yeniden başkanlığa seçilmesinden dolayı camiaya teşekkür eden Üner; “Biliyorsunuz dün itibariyle olağanüstü kongremizi yaptık ve yeniden Edirnespor üyelerimiz bizleri bu göreve layık gördüler. Ben buradan tüm Edirnespor üyelerimize bizleri ve yönetimi seçtikleri için teşekkür ediyorum. Bugün itibariyle de hızlı bir şekilde çalışmalarımıza başladık. Bugün itibariyle tekrar Teknik Direktörlüğe Adnan Toros hocamızı getiriyoruz. İdari ve Teknik Koordinatör olarak Serdar Ünsal hocamızla devam edeceğiz. Futbol Şube Sorumlumuz Adem Yetişken, Genel Kaptanımız Nedim Mercan, Basın Sözcümüz de Hasan Berk Şahin olacak” dedi.
TOROS: “YARIM KALAN İŞİ TAMAMLAYACAĞIZ”
Teknik Direktör Adnan Toros da, “yarım kalan işimiz vardı” diyerek yeni sezon için iddialı konuştu. Toros; “Yarım kalan bir işimiz vardı, inşallah bu sene hep beraber, herkesin desteğiyle tamamlayarak Edirnespor’u en iyi yerlere getireceğimize inanıyoruz. İnşallah bir aksilik olmaz bu sene. Bildiğimiz, inandığımız, devamlı mücadeleyi yapacak kadroyla devam edeceğiz. Geçen sene kadroda benim bir katkım olmamıştı. Devamlı istişare halindeyiz. İleriki günlerde transferleri açıklayacağız. Ben de hedef her zaman şampiyonluktur. Tek şampiyon olmadan verdiğim il Edirne oldu. İnşallah bu sene onu tamamlarsak bir eksiklik olmamış olur. Geriye gitmeye gerek yok, önümüze bakalım. Bazı şeyler insanlara ders oluyor, biz de bir şey daha öğrendik, bu da bize ders oldu” diye konuştu.
ÜNSAL: “İŞİ ŞANSA BIRAKMAYACAĞIZ”
İdari ve Teknik Koordinatör Serdar Ünsal da, yeni sezon için prensipte 9-10 futbolcuyla anlaştıklarını belirtti. Üst düzey bir kadro kuracaklarını ve işi şansa bırakmayacaklarını dile getiren Ünsal; “Şu anda prensipte anlaştığımız 9-10 transferimiz var. Kongreden sonra bu işi hızlandırarak bu transferleri resmiyete dökeceğiz. 2 tane de çilek transferimiz olacak Allah nasip ederse. Ses getirecek bir transfer. Bu sene işi şansa bırakmak istemiyoruz. Her takımda oynayan üst düzey adamları aldık. Aldığımız adamların ilk önce ahlakına, kişiliğine, mesleğinin sporcu olup olmadığına baktık. Mesleği sporcu olan adamlar getiriyoruz. Geçmiş dönemleri de artık açmayalım, camiadan, taraftarlardan bunu istiyorum. Bu bir şanssızlıktı, 1 puanla ikinci olduk. Artık önümüze bakalım, tek hedef burada şampiyonluk. Herkes sahip çıksın, bu kulübü iyi yerlere getirelim. Biz de geçen seneden daha çok zaman harcayacağız bunun sözünü veriyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Edirne Hudut Gazetesi

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com