Buradasınız: Home » Diğer » Celalettin Deniztoker şampiyonları ödüllendirdi  

Celalettin Deniztoker şampiyonları ödüllendirdi  

Celalettin Deniztoker şampiyonları ödüllendirdi   

İstanbul BBSK Başkanı Celalettin Deniztoker, ulusal ve uluslararası güreş şampiyonalarında dereceye giren minik takım sporcularına bisiklet hediye etti.

Başkan Celalettin Deniztoker, İstanbul BBSK Güreş Şubesi Başakşehir Alt Yapı Tesislerinde başarılı minik sporcularımızla bir araya geldi.

İstanbul BBSK Başkanı Celalettin Deniztoker, Türkiye Şampiyonası ve Balkan Şampiyonası’nda dereceye giren altyapı sporcularımıza bisiklet hediye etti.

Organizasyona Başkan Deniztoker’in yanı sıra Başkan Vekili ve Güreş Şube Sorumlusu Enver Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Melik, Semra Yaşar ile Başakşehir Güreş Derneği yöneticileri ve sporcu aileleri katıldı.

Balkan Şampiyonası’nda dereceye giren İbrahim Odunkıran (1), Yusuf Talha Kara (1), Sevban Yahşi (1) hediyelerini başkan Celalettin Deniztoker’in elinden aldı.

Türkiye Küçük ve Büyük Minikler Şampiyonası’nda dereceye giren Gökhan Dinçer (1), Serkan Yakup Bakır (1), Cemal Yusuf Bakır (1), Ali Moozev (2), Muhammed Emir Özden (2), Umalt Zourbekov (3), Muhammet Kaan Tekten (3), Akraman Ahmetoğlu (3), Salih Özgün (3), Hasan Öz (3) ise bisikletlerini yöneticilerden aldı.

Organizasyonun ardından İstanbul BBSK Başkanı Celalettin Deniztoker alt yapı antrenörlerinden bilgi alarak bir süre sohbet etti.

 

 

0 Paylaşımlar

© 2011 Powered By atokyayinlari.com