Buradasınız: Home » Judo » Büyük erkek judocular, Temmuz ayını yoğun geçirecek

Büyük erkek judocular, Temmuz ayını yoğun geçirecek

Büyük erkek judocular, Temmuz ayını yoğun geçirecek

Gürcistan’ın Tiflis, Hollanda’nın Papandel kentlerinde ortak çalışmaya katılacak büyük erkek Milli takım sporcuları, Hırvatistan’ın Zagrep kentinde yapılacak Grand Prix’te tatamiye çıkacak.

Büyük erkek Milli takım judocularımız, Ağustos ayının son haftasında Japonya’nın başkenti Tokyo’da yapılacak Dünya Şampiyonası öncesi yoğun bir çalışma takvimi gerçekleştirecek.

Temmuz ayını tempolu bir antrenman programıyla tamamlayacak büyük erkek Milli takım judokjaları, ilk olarak 03-17 Temmuz 2019 tarihleri arasında Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te, kondisyon ve kuvvet ağırlıklı kampa katılacak. Bu kampta; Mihraç Akkuş, Bilal Çiloğlu, Mikail Özerler, Vedat Albayrak ve Kayra Sayit yer alıyor.

Kafile, Tiflis’in ardından 17-24 Temmuz 2019 tarihlerinde Hollanda’nın Papendal kentinde ortak çalışmaya geçecek. Bu kampa, Sinan Sandal, M.Mustafa Koç, Mert Şişmanlar ve Sebile Akbulut ilave olacak.

Ardından judokalarımız, 24 Temmuz 2019 tarihinde Hırvatistan’ın başkenti Zagreb’e hareket edecek. Milli takımda yer alan judokalarımız, Mihraç Akkuş, Bilal Çiloğlu, Mikail Özerler, Vedat Albayrak, Sinan Sandal ve Sebile Akbulut ile belirlenecek diğer judocular; 26-28 Temmuz 2019 tarihleri arasında yapılacak Grand Prix müsabakalarında tatamiye çıkacaklar.

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com