Buradasınız: Home » Futbol » Bursaspor’un yeri süper lig  

Bursaspor’un yeri süper lig  

Bursaspor’un yeri süper lig   

Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, “Şu an yarışın içerisindeyiz. Sonuna kadar devam etmek istiyorsak, birlikteliğimizi saha dışında da sağlamamız gerekiyor” dedi.

Türkiye Spor Yazarları Derneği Bursa Şubesi, Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez’i ağırladı. Basın mensuplarının da yer aldığı organizasyonda bir arada olmaktan ötürü mutluluk duyduğunu kaydeden Türkiye Spor Yazarları Derneği Bursa Şubesi Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi, “Öncelikle şehit düşen askerlerimiz için Türk milletine baş sağlığı diliyoruz. Geçtiğimiz yıl böyle bir organizasyon düzenlediğimizde sevgili Adnan Alp de buradaydı, kendisini geçtiğimiz günlerde kaybettik, onu da rahmetle anıyorum. Bursaspor hepimizin ortak bir değeri, dolayısıyla bu yüce kulübü hep birlikte Süper Lig’de görmeyi ümit ediyoruz. Geçtiğimiz yıl Bursaspor basketbol takımını ağırlamış, Süper Lig’e çıkmalarını dilemiştik, bu gerçekleşti. Diliyoruz Bursaspor için de bu gerçekleşecek” ifadelerini kullandı.
Organizasyon için teşekkür eden İbrahim Üzülmez, ortak menfaatin Bursaspor’un başarısı olduğunu dile getirdi. Bursaspor’un büyük bir camia olduğunu ve herkesin destek vermesi gerektiğinin altını çizen Üzülmez, daha sonra TFF 1’inci Lig’de 16 Şubat Pazar günü sahalarında ağırlayacakları Adana Demirspor maçına ilişkin açıklamalarda bulundu.

BURSASPOR’UN YERİ SÜPER LİG
TSYD Bursa Şubesi’nin organizasyonuyla spor medyasıyla bir araya gelmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez ise büyük bir camiada görev yaptığını ifade ederken, “Bursaspor’un yeri kesinlikle Süper Lig’dir. Ancak bunu başarmak için çok çalışmak zorundayız. Hiç kimse bize altın tepside şampiyonluğu sunmayacak. Bu işi hep birlikte başaracağız. TSYD Bursa Şubesi’ne buluşturduğu için çok teşekkür ediyorum. Sezon sonunda ‘Yeniden Zirve’ye çıkacağımız bir yıl olmasını umut ediyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından TSYD Bursa Şube Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi, Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez’e teşekkür plaketi takdim ederken, Üzülmez de organizasyona ev sahipliği yapan Unlu Cadde Pastane ve Cafe Yönetim Kurulu Başkanı Gaffar Kaya’ya katkılarından dolayı plaket sundu.

 

Bizi Takip Edin

0

20

fb-share-icon20

© 2011 Powered By atokyayinlari.com