Buradasınız: Home » Voleybol » Beykent Üniversitesi yarı finale yükseldi  

Beykent Üniversitesi yarı finale yükseldi  

Beykent Üniversitesi yarı finale yükseldi   

Beykent Üniversitesi Teknik Direktörü Barış Sümen,” Amacımıza adım, adım ilerliyoruz. Grubu yenilgisiz lider tamamladı. Çeyrek finali de kolay geçtik. Önümüzde 2 maçımız kaldı. Onları da kazanıp ülkemize mutlu olarak dönmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Haber: Tayyar Sümen

Portekiz’in Coimbra şehrinde düzenlenen Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda ülkemizi temsil eden İstanbul Beykent Üniversitesi erkek voleybol takımı çeyrek final karşılaşmasında Finlandiya’nın Jyvaskyla Üniversitesi’ni çıkarttığı başarılı oyunuyla 3-0 (25-19, 25-15, 25-17) mağlup edip yarı finalin yolunu tuttu.

YARI FİNALDE RAKİP SIRP-RUS GALİBİ OLACAK!

A Grupta ev sahibi Portekiz’in Coimbra, İtalya’nın Bologna ve Norveç’in de Arectic Üniversitelerini mağlup edip çeyrek finale yükselen İstanbul Beykent Üniversitesi, çeyrek finalde de Finlandiya’nın Jyvaskyla Üniversitesi’ni de 3-0 yendi. Beykent Üniversitesi yarı final karşılaşmasını yarın “19 Temmuz Perşembe günü” Türkiye saati ile 20:30’da Sırp Nis Üniversitesi- Rus Dağıstan Devlet Üniversitesi galibi ile oynayacak.

BEYKENT ÜNVERSİTESİ BİR İLKE DE İMZA ATACAKLAR!

Hedefe adım, adım ilerleyen İstanbul Beykent Üniversitesi yarı final karşılaşmasında rakibi olacak olan Sırp Nis Üniversitesi- Rus Dağıstan Devlet Üniversitesi galibini de yendiği takdirde ilk defa finale yükselen Türk takımı olma unvanını da kazanmış olacak. Finali de kazandıkları takdirde kupa ülkemize getirip. Bir ilke de imza atmış olacak.

EKİP HALİNDE MAÇI KAZANMANIN SEVİNCİNİ DOYASIYA YAŞADILAR!

İstanbul Beykent Üniversitesi Genel Sekreteri Murat Süslü ve Genel Sekreter Yardımcısı Demir Yavuz’unda izlediği çeyrek final karşılaşmasında rakibine nefes aldırmayanBeykent Üniversitesi yönetici, teknik ekip ve sporcuları yarı finale yükselmenin büyük sevincini doyasıya yaşadılar.

BARIŞ SÜMEN: ÜLKEMİZE MUTLU OLARAK DÖNMEK İSTİYORUZ!

Genel Sekreter Murat Süslü ve Genel Sekreter Yardımcısı Demir Yavuz’un da yanlarında olmasıyla büyük moral bulduklarını belirten Beykent Üniversitesi Teknik Direktörü Barış Sümen,” Amacımıza adım, adım ilerliyoruz. Grubu yenilgisiz lider tamamladı. Çeyrek finali de kolay geçtik. Önümüzde 2 maçımız kaldı. Onları da kazanıp ülkemize mutlu olarak dönmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

HALİL İBRAHİM DURU: MUTLU SONA İKİ MAÇIMIZ KALDI!

İki yıl önce kaybettiğimiz Avrupa şampiyonluğuna bu yıl ulaşacaklarına inandığını belirten Beykent Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Halil İbrahim Duru,” Yarı finale kadar kayıpsız geldik. Mutlu sona 2 maçımız kaldı. Bir terslik olmadığı takdirde onları da kazanıp, hedefimize ulaşmış olacağız” dedi.

 

 

 

Bizi Takip Edin

0

Yorum Yapın

© 2011 Powered By atokyayinlari.com