Buradasınız: Home » Voleybol » Beykent Üniversitesi tam gaz yola devam  

Beykent Üniversitesi tam gaz yola devam  

Beykent Üniversitesi tam gaz yola devam   

İstanbul Üniversiteler Bayanlar Şampiyonası bütün hızıyla devam ediyor. Erkeklerde geçen yıl ve bu yıl Avrupa Şampiyonluğu ve Süper Lig Koçfest’te de 3 kez Türkiye Şampiyonluğu bulunan Beykent Üniversitesi bayanlarda da tam gaz yola devam ediyor.

Haber: Tayyar Sümen

İkinci Lig A Grubunda ilk maçında Galatasaray Üniversitesi’ni 3-0, ikinci maçında da Biruni Üniversitesi’ni aynı skorla 3-0 (25-8, 25-9, 25-18) farklı mağlup etti. Üst, üste 2 galibiyet alan Beykent Üniversitesi hedefe adım, adım ilerlemekte.

Üçüncü maçını Altınbaş ve 4. Maçını da Üsküdar Belediyesi ile yapacaklarını belirten Beykent Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor ve Daire Başkanı İbrahim Duru, ”Teknik Direktörümüz Barış Sümen ile erkeklerde Avrupa ve Türkiye Şampiyonluklarına imzamızı attık. Bayanlarda da hedef büyüttük. Erkeklerde olan başarımızı bayanlarda da kazanmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Şampiyonaya iyi başladıklarını belirten Beykent Üniversitesi Teknik Direktörü Barış Sümen de, ”Daire Başkanımız Sayın Duru’nun belirtiği gibi bayanlarda da hedef büyüttük. Yaptığımız 2 maçı da farklı kazandık. Bundan sonraki maçlarımızı da kazanıp 1. Lige çıkmayı hedefliyoruz. Takım halinde iyi hazırlandık. Takımıma güveniyorum” dedi.

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com