Buradasınız: Home » Voleybol » Beykent Üniversitesi çeyrek finalde!  

Beykent Üniversitesi çeyrek finalde!  

Beykent Üniversitesi çeyrek finalde!   

Beykent Üniversitesi Teknik Direktörü Barış Sümen,” Şampiyonaya 2 as sporcumuzdan yoksun eksik kadro ile geldik. Yine de başarılı maçlar çıkarttık. Çeyrek final ve sonrasında daha güçlü takımlar karşımıza çıkacak. Ben takımıma güveniyorum. Sporcular da kendilerine güveniyor. Şimdiye kadar kazanılmamış şampiyonluğu ülkemize getirmeye çalışacağız” dedi.

 Haber: Tayyar Sümen

Portekiz’in Coimbra şehrinde düzenlenen Üniversiteler Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda ülkemizi temsil eden İstanbul Beykent Üniversitesi Erkek Voleybol Takımın A Grubu üçüncü karşılaşmasında da Norveç Arctik Üniversitesi’ni çıkarttığı başarılı oyunuyla 3-0 (25-15, 25-11, 25-14) mağlup etti. Grubu 3’te üç galibiyet ile lider olarak tamamladı. Çeyrek finale yükselme başarısını gösterdi.

BEYKENT’İN ÇEYREK FİNALDE RAKİBİ FİNLANDİYA!

İstanbul Beykent Üniversitesi A Grubu’nun ilk maçında İtalya Bologna Üniversitesi’ni 3-1, ikinci karşılaşmasında ev sahibi Portekiz Coimbra Üniversitesini 3-0 ve üçüncü karşılaşmasında bugün de “16 Temmuz Pazartesi” Norveç Arctik Üniversitesini 3-0 yenmeyi başardı. Grubu 3 galibiyet ile yenilgisiz lider tamamlayıp çeyrek finale yükseldi. Beykent Üniversitesi çeyrek finalde C Grubu ikincisi Finlandiya Jyvaskyla Üniversitesi ile 18 Temmuz Çarşama günü Türkiye saati ile 18:00’dekarşılaşacak.

İBRAHİM DURU: PORTEKİZ’DEN İYİ BİR DERECE İLE DÖNECEĞİZ!

Portekiz’den iyi bir derece ile döneceklerini belirten Beykent Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Halil İbrahim Duru,” Şampiyonaya iyi başladık. Üç maçımızı da kazanıp çeyrek finale yükseldik. Bundan sonraki maçlarımızı da kazanıp ülkemize kupa ile dönme istiyoruz. Takımımızın da moralleri yerinde” şeklinde konuştu.

BARIŞ SÜMEN: ÜLKEMİZE ŞAMPİYONLUĞU GETİRMEYE ÇALIŞACAĞIZ!

Grubu rahat geçtiklerini belirten Beykent Üniversitesi Teknik Direktörü Barış Sümen,” Şampiyonaya 2 as sporcumuzdan yoksun eksik kadro ile geldik. Yine de başarılı maçlar çıkarttık. Çeyrek final ve sonrasında daha güçlü takımlar karşımıza çıkacak. Ben takımıma güveniyorum. Sporcular da kendilerine güveniyor. Şimdiye kadar kazanılmamış şampiyonluğu ülkemize getirmeye çalışacağız” dedi.

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ TAKIM KADROSU:

İDARECİ: Halil İbrahim Duru

TEKNİK DİREKTÖR: Barış Sümen

ANTRENÖR: Burak Emre Direr

MASÖR: İbrahim Ertan

SPORCULAR: Burak Hazırol, Berk Kurtcan, Murat Yenipazar, Kerem Can Acar, İsmail Dindar, Mücahit Altına, Mert Batut, Ediz Kaan Fırıncıoğlu, Gökhan Gökgöz, Mert MarkoMatk, Tarık Hepşen, Murathan Kısal,

 

 

 

 

 

Yazar Hakkında

Number of Entries : 12360

Yorum Yapın

© 2011 Powered By atokyayinlari.com

Scroll to top
L köşe koltuk takımı