Buradasınız: Home » Futbol » Beşiktaş futbol okuluna ilgi büyük  

Beşiktaş futbol okuluna ilgi büyük  

Beşiktaş futbol okuluna ilgi büyük   

Konu ile ilgili açıklama yapan Isparta Kule Beşiktaş Futbol Okulu Genel Koordinatör Yılmaz Canpolat yaptığı açıklamada, Isparta Kule Beşiktaş Futbol Okulu olarak her yıl düzenli bir şekilde organize etmiş olduğumuz Yaz Futbol Okulu çalışmamız için kayıtlara başladık.

Haber: Yılmaz Aktepe

2019 Yılı Yaz Futbol Okulumuzda çalışmalar 24 Haziran 2019 pazartesi gününden itibaren Futbol Okulumuz Isparta kule Beşiktaş Futbol Okulu Halı Saha Tesislerinde Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 4 günü devam edecektir.

Yaz Futbol Okulumuzdan 2000-2013 doğumlular arasında bütün çocuklarımız faydalanabilecektir. 24 Haziran pazartesi başlayacak çalışmalarımızda yetenekli olan sporcu kardeşlerimiz Beşiktaş Kulübümüz alt yapısında değerlendirilecektir.

Futbol Okul sorumlumuz Nesrin Canpolat, Teknik Sorumlu Samet Güngör AntrenörümüzHasan Zaptiyeoğlu ve Eser Erdağı görev yapacaktır.

Çocuklarını Futbol Okulumuza kayıt ettirmek isteyen Velilerimiz Hafta içi Salı ve Perşembe günleri 18:00 -21 :00 saatleri arası hafta sonu ise Cumartesi, Pazar günleri 09 -15.00 arasında Isparta kule Beşiktaş Futbol Okullu tesislerine gelip kayıt yaptırabilirler.

İrtibat Tel: 0532 326 77 76

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com