Buradasınız: Home » Futbol » “Beşiktaş Futbol Akademi” bu yıl da sporcu ailelerinin yanında  

“Beşiktaş Futbol Akademi” bu yıl da sporcu ailelerinin yanında  

“Beşiktaş Futbol Akademi” bu yıl da sporcu ailelerinin yanında   

Beşiktaş JK’nın hem kendi bünyesine hem de Türk sporuna geleceğin yıldızlarını kazandırmak üzere hayata geçirdiği “Beşiktaş Futbol Akademi”, bu yıl da genç sporcuların aileleriyle bir araya geliyor. Bu yıl 5 Ocak’ta Vodafone Park Moda Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ikinci aile eğitim semineri, alanında uzman birçok ismin katılımıyla hayata geçiriliyor. 

Beşiktaş’a hem de Türk sporuna hizmet adına hayata geçirilen projelerden biri olan “Beşiktaş Futbol Akademi” sporculara birçok açıdan katkı sağlarken, ailelerinin de bu kapsamda bilinçlendirilmesi özelindeki çalışmalarını sürdürüyor. Bu hedefle geçtiğimiz yıl ilki gerçekleştirilen “Aile Eğitim Seminerleri”nin ikincisi, bu yıl 5 Ocak’ta Vodafone Park Moda Merkezi’nde gerçekleştiriliyor.

Beşiktaş JK Futbol Altyapı, Yapılanma ve Scouting’den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Albayrak Akademi’nin aile eğitim semineri ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmede; “Geçtiğimiz yıl ilk adımını attığımız bu kıymetli buluşmayı bu yıl içeriğini daha da geliştirerek tekrarlamaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Geleceğin sporcularına destek olmak en önemli önceliklerimizden biri. Beşiktaş Futbol Akademi çatısı altında başlattığımız bu çalışma kapsamında, bu yolculuğun en önemli parçalarından biri olan ailelerimizi de eko-sisteme dahil ederek ilerliyoruz. Beşiktaş Futbol Akademi Aile Eğitim Seminerleri de bu amaca en iyi şekilde hizmet eden programlardan biri olma özelliğine sahip. Bu süreçte bir araya gelmemize katkı sağlayan tüm Beşiktaş JK Futbol Akademi çalışanlarına ve sporcularımızın değerli ailelerine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Dopdolu bir eğitim programı

Beşiktaş Futbol Akademi Aile Eğitim Seminerleri 5 Ocak Cumartesi günü Vodafone Park Moda Merkezi’nde start alacak. Sporcular ve aileleri bir gün boyunca uzmanlarından; beslenme, sağlık, drama, atletik performans, spor psikolojisi ve aile-sporcu ilişkisi gibi birçok farklı alanda konuşmalar dinleyecek. Beşiktaş JK Futbol Altyapı, Yapılanma ve Scouting’den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Albayrak’ın liderliğinde gerçekleşecek olan etkinlik Beşiktaş JK Müzesi gezisi ile son bulacak.

Seminerde Albayrak’ın yanı sıra, Beşiktaş JK Futbol Akademisi Koordinatörü Sead Dost, BJK Futbol Akademisi Diyetisyeni Yasemin Batmaca, BJK Futbol Akademisi Doktoru Göksel Dikmen, BJK Futbol Akademisi Drama Eğitmeni Özgür Özgülgün, BJK Futbol Akademisi Performans Antrenörü Celal Başoğlu, BJK Futbol Akademisi Performans Analisti Selçuk Ünlü, BJK Futbol Akademisi Psikoloğu Arda Topaloğlu ve BJK Futbol Akademisi Eğitim Danışmanı Belgin Şahindoğan da sunumlarıyla katılımcıları bilgilendiren isimler olacak.

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com