Buradasınız: Home » GOLF » Belek’te final zamanı  

Belek’te final zamanı  

Belek’te final zamanı   

Üçüncü yılını kutlayan Maxx Royal Cup’ın finali 7-8 Aralık tarihlerinde, Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek Turizm Merkezi’nde bulunan Montgomerie Maxx Royal Golf Kulübü’nde gerçekleştirilecek. Yıl içinde gerçekleşen 20 turnuvanın şampiyonları büyük finalin galibi olmak için sahaya çıkacak.

 Üç yılda dünyanın en önemli amatör golf organizasyonlarından biri haline gelen Maxx Royal Cup’ta sezon finali 7-8 Aralık’ta yapılacak. Üç kıtada amatör oyuncuları prestijli golf kulüplerinde buluşturan organizasyonun finalinde yıl içindeki turnuvaları ilk sırada tamamlayan oyuncular şampiyonluk için Belek’teki Montgomerie Maxx Royal Golf Kulübü’nde sahaya çıkacak. 24 Şubat’ta Güney Afrika’nın Cape Town kentindeki Pearl Valley Golf Kulübü’nde başlayan serinin 20. turnuvası ve yarı finali 21-25 Kasım tarihlerinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki Korineum Golf Kulübü’nde  yapılmıştı.

Maxx Royal Cup Finali ile aynı tarihlerde düzenlenecek Maxx Royal Guests Cup’ta da 21 ülkeden 116 oyuncu sahaya çıkacak. Hamburg ve Almanya Milli Takımı’nın ünlü futbolcularından Manfred Kaltz ile Arsenal ve Avusturya Milli Takımı’nın eski kalecisi Alex Manninger de geçen yıl olduğu gibi Guests Cup’ta oynayacak.

1 KİLOGRAM ALTIN KAZANMA ŞANSI

Maxx Royal Cup’ın final günü sekizinci delikte hole-in-one yapan isim, Emirat AG tarafından 1 kilogram altın ile ödüllendirilecek.

Maxx Royal Resorts, Montgomerie Maxx Royal Golf Kulübü ve EWNS Group’un organizasyonu ile hayata geçen Maxx Royal Cup’a bu sene; Korineum Golf&Beach Resort, Conte of Florence, Argentario Golf Kulübü, Superior Golf&SPA Resort, Krakow Valley Golf Kulübü; Probis, Unopiu, Emirat AG, Idea Toscana, TiCad ve Antalya Destination da sponsor olarak destek verecek.

CAHİT ŞAHİN: MARKA ORGANİZASYON

Montgomerie Maxx Royal Golf Kulübü Müdürü Cahit Şahin, 2016 yılında düzenlemeye başladıkları Maxx Royal Cup’ın prestijli bir marka haline geldiğini söyledi. Golf sezonunun en düşük olduğu dönemde 21 farklı ülkeden oyuncuların Maxx Royal Cup organizasyonları için Antalya’ya geldiğini belirten Şahin, “Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın hedeflediği ‘nitelikli turist’ tanımına uyan golfçüleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Önümüzdeki yıllarda turnuvanın kapsamını daha da genişleterek hem Maxx Royal markasını hem de Antalya’yı daha çok insana tanıtmayı hedefliyoruz” dedi.

 

© 2011 Powered By atokyayinlari.com