Buradasınız: Home » Güreş » Başkan Musa Aydın’dan rektör Kılavuz’a ziyaret  

Başkan Musa Aydın’dan rektör Kılavuz’a ziyaret  

Başkan Musa Aydın’dan rektör Kılavuz’a ziyaret  

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın Bursa Uludağ Üniversitesi’nin yeni Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz’da Güreş branşının Ata sporumuz olması nedeniyle ayrı bir önemi olduğunu belirterek “Son yıllarda ki başarılarınızı büyük bir gururla takip ediyorum. Özellikle geçtiğimiz günlerde yapılan Avrupa Şampiyonasında 70 yıl aradan sonra 6 altın madalya almanız, İstiklal marşımızı Avrupa’ya tekrar tekrar okutmanız ve toplamda kazandığınız 16 madalya bizleri gururlandırdı. Türk sporunun her zaman lokomotifi olan ata sporumuz güreşi bu noktalara getirdiğiniz için Türk halkı adına  teşekkür ederim. İnşallah aynı başarıları dünya  ve Olimpiyat şampiyonalarında da bekliyoruz” dedi.

Bu güzel temennileri için kendisine teşekkür eden Başkan Musa Aydın, Uludağ Üniversitesi Rektörü  Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz’a Milli Takım Eşofmanı, forması ve üzerinde “15 Temmuz Şehitlerimize Minnettarız” yazan tişört hediye etti.

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com