Buradasınız: Home » Boks » Avni Yıldırım, Kongolu Lolenga Mock karşısına çıkıyor    

Avni Yıldırım, Kongolu Lolenga Mock karşısına çıkıyor    

Avni Yıldırım, Kongolu Lolenga Mock karşısına çıkıyor      

Avni Yıldırım, dünya şampiyonluğu yolunda Kongolu Lolenga Mock karşısına çıkıyor. Avni Yıldırım-Lolenga Mock karşılaşması,15 Eylül Cumartesi akşamı 24.00’da canlı yayınla S SPORT ekranlarında boks severlere ulaşacak.

Boks dünyasının en prestijli federasyonu olarak gösterilen Dünya Boks Konseyi (WBC)’de dünya şampiyonluğu unvan maçına çıkmak için mücadele veren Avni Yıldırım’ı bu hedef öncesi yeni bir zorlu sınav bekliyor!

WBC Uluslararası şampiyonluğu unvanına sahip Avni Yıldırım, Avrupa ve Kıtalararası şampiyonlukları geçmişte kariyerinde bulunduran Kongolu Lolenga Mock karşısında 15 Eylül akşamı Almanya’nın Ludwigshafen kentinde ringe çıkacak. Avni Yıldırım-Lolenga Mock karşılaşması 15 Eylül Cumartesi akşamı 24.00’da canlı yayınla S Sport ekranlarında boks severlere ulaşacak.

Dünya şampiyonluğu unvan maçı öncesi eleme maçı statüsünde olan bu karşılaşmayı kazanacak olan boksör, dünya şampiyonluğu için ringe çıkma vizesini de elde etmiş olacak.

Avni Yıldırım, Lolenga Mock maçını kazandığı takdirde dünya sıralamasında ilk 3 boksör arasına girmeye hak kazanarak, her boksörün rüyasını süsleyen WBC’nin efsanevi ‘’Yeşil Kemer’’ini kazanabilmek için mücadele yapmaya hak kazanacak.

 

0 Paylaşımlar

Yorum Yapın

© 2011 Powered By atokyayinlari.com