Buradasınız: Home » Tenis » Asics, İstanbul Cup’ta Çağla Büyükakçay’ın yanında  

Asics, İstanbul Cup’ta Çağla Büyükakçay’ın yanında  

Asics, İstanbul Cup’ta Çağla Büyükakçay’ın yanında   

 

Milli tenisçi Çağla Büyükakçay Asics ile 24 Nisan Salı İstanbul Cup’ta Maria Sakkari ile ilk maçına çıkacak.

2016 yılında düzenlenen TEB BNP Paribas İstanbul Cup’ta finale kalan ve Karadağlı rakibi Danka Kovinic’i yenerek tur düzeyinde kupa kaldıran WTA Şampiyonu ilk Türk kadın tenisçi Çağla Büyükakçay, 23-29 Nisan arası gerçekleşecek İstanbul Cup’ta Asics desteğiyle tarihi bir başarıya daha imza atmaya hazır. İlk maçını 24 Nisan Salı Maria Sakkari ile gerçekleştirecek olan Büyükakçay, maç için çalışmalarını tamamladı.

Büyükakçay, 2005 yılından beri İstanbul’da düzenlenen, Türkiye’nin en büyük ve en prestijli tenis turnuvalarından biri olan İstanbul Cup için:“Ülkemizin en önemli turnuvalarından biri olan İstanbul Cup’ta tekrar yer alacağım için çok gururluyum. Benim için yeri çok farklı olan İstanbul Cup’ta bu yıl da çok güzel müsabakalar izleyeceğimize ve tenisin ülkemizde daha da yaygınlaşmasına katkı sağlayacağımıza inanıyorum” dedi.

Üstün teknolojilerle donatılarak yüksek performans sağlayan Asics, hem spora ve sporculara verdiği desteğe hem de ürünlerinde yer alan teknoloji ve inovasyonu her gün daha iyi hale getirmeye devam edecek.

 

0 Paylaşımlar

Yorum Yapın

© 2011 Powered By atokyayinlari.com