Buradasınız: Home » Futbol » Artvin Hopaspor kongresi yapılamadı

Artvin Hopaspor kongresi yapılamadı

Artvin Hopaspor kongresi yapılamadı

Artvin Hopaspor kongresi çoğunluk sağlanamadığı için 25 Mayıs cumartesi gününe ertelendi.

 Haber: Hayati Akbaş

Artvin Hopaspor kongresi çoğunluk sağlanamadığı için 25 Mayıs cumartesi gününe ertelendi. Hopa TSO Atatürk Konferans salonunda yapılması gereken kongre öncesi Kongreye Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Başkan yardımcısı Osman Akkaya, TSO Başkanı Osman Akyürek, Ak parti İlçe Başkanı İlyas Güven, Hopa Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Osman Küçükali ve bir grup üye katıldı.

Kongrede çoğunluk sağlanamadığını ifade eden Hükümet komiseri kongreyi 25 Mayıs 2019 Cumartesi günü saat 10.00’ta toplanmasına karar verdi.

Kongre için salonda hazır bulunan A.Hopaspor kulübü Başkanı Mubin Çakmak ve katılımcılar de gelecek hafta yapılacak kongre öncesi karşılıklı düşüncelerini ifade ederek, önümüzdeki haftaya kadar yeni bir yönetim kurulunun oluşturulması için girişimlerde bulunulmasını ifade ettiler.

Başkan Mubin Çakmak yaptığı konuşmada gerek işlerinin yoğunluğu ve gerekse sağlık sorunları nedeniyle tekrar aday olmayacağını ama yeni seçilecek yönetim kuruluna her türlü desteği vereceğini ifade ederek “Biz amcamıza ulaştık ve Artvin’i profesyonel liglerde temsil etme adına takımımızı profesyonel lige çıkarttık. Sezon başında önceliğimizin 3’üncü ligde kalıcı olma ve daha sonra play- Off grubuna yükselme olarak belirtmiştik. İyi bir kadro kurduğumuza emindik ama şanssızlıklar yakamızı bırakmadı ve beraberlik rekoru kırdık. Mutlak almamız gereken karşılaşmalarda kaybettiğimiz puanlar bizi Play- Off grubundan uzaklaştırdı.

Şimdi önümüzde yeni bir sayfa var. Oluşacak yönetim 2019-2020 futbol sezonunda çitayı yüksek tutmalı ve önüne 2’nci lig hedefi koymalıdır. Hopa ve Artvin Hopaspor bunu hak ediyor. Biz takımımızın yanındayız ve desteğimiz devam edecektir. Teşekkür ediyorum” dedi.

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com