Buradasınız: Home » Futbol » Artvin Hopaspor ‘da transferde sona doğru  

Artvin Hopaspor ‘da transferde sona doğru  

Artvin Hopaspor ‘da transferde sona doğru   

Artvin Hopaspor 2018-2019 3 Lig karşılaşmaları öncesi peşpeşe yaptığı transferlere göz doldurdu.

 Haber: Hayati Akbaş

Artvin Hopaspor 2018-2019 3 Lig karşılaşmaları öncesi peşpeşe yaptığı transferlere göz doldurdu. Yönetim-Teknik kadro ve Transfer komitesinin koordineli çalışmaları ile noksan bölgelerde gerekli transferler yapılırken noksan kalan 2-3 oyuncu için de görüşmelerin yapıldığı ve kısa sürede sonucun alınacağı açıklandı.

İşte Artvin Hopaspor’ un Mor Beyaz renklere bağladığı yeni transfer listesi:

*2018-2019 Spor Toto 3. Lig sezonu ilk transferi deneyimli, kariyerli, tecrübeli en önemlisi Hopa’yı çok iyi bilen çocukluğu Hopa’da geçmiş, Hocaİbrahim Tolgay Kerimoğlu ile yapılarak Kerimoğlu takımın başına getirildi.

*Artvin Hopaspor Teknik direktörü İbrahim Tolgay Kerimoğlu, 1.Yrd. Antrenör Nevzat Aksoy, 2.Yrd Antrenör Koray Balcıoğlu, Kaleci AntrenörüMuhammet Köseoğlu, İdari menajer Fatih Albay ile de anlaşma sağlanarak Teknik kadro oluşturuldu.

*Süper Lig Ekiplerinden Antalyaspor AŞ’den Kaleci 1996 Uşak doğumlu Ahmet Özden ile 1 yıllık sözleşme imzalandı.

*Karşıyaka altyapısında yetişmiş,TFF 2.Lig Ekibi Zonguldak Kömürspor’dan sol kanat oyuncusu 1993 Ankara doğumlu Ali Kemal Özkan ile 2 yıllık sözleşme imzalandı.

* Galatasaray altyapısında yetişmiş, İstanbulspor AŞ’den kanat oyuncusu 1994 İstanbul doğumlu İsmail Sarı ile 1 yıllık sözleşme İmzalandı.

*TFF 2.lig Ekibi Kahramanmaraşspor’da başarılı bir performans gösteren 1995 Balıkesir Doğumlu Stoper Bilal Hallaçlar ’la 2 yıllık sözleşme imzalandı.

* TFF 2.lig’de 146, TFF 3.lig’de 109 maçta başarılı bir grafik sergileyen orta saha oyuncusu 1987 Yalova doğumlu Emrah Şahinçiftçi ile 1 yıllık sözleşme imzalandı.

*Geçtiğimiz Sezon Ofspor’da Başarılı Bir Grafik Sergileyen Sol Bek Oyuncusu 1995 İstanbul Doğumlu Arif İşçi İle 2 Yıllık Sözleşme İmzalandı.

*Geçtiğimiz Sezon Bayrampaşa’da Şampiyonluk Yaşayan Sağ Bek Oyuncusu 1992 İstanbul doğumlu Gökhan Günel’le 1 Yıllık Sözleşme imzalandı.

*TFF 2.Lig Kırmızı grupta mücadele eden Kastamonuspor 1966 kulübünde forvet arkası oynayan 1996 İstanbul doğumlu Mustafa Pınar ile 2 yıllık sözleşme imzalandı.

*Dış transferde 1992 Trabzon doğumlu stoper 3.lig 2.grup ekiplerinden 1461 Trabzon takımından Rasimcan Değirmenci ile Sözleşme imzalandı.

*Dış transferde stoper oyuncusu Doğancan Kılıç ve forvet oyuncusu Canberk Özçakır ile sözleşme imzalandı.

*3.Lige çıkarak Şampiyon olan kadrodan Hopa’nın evlatları Can Yılmaz ve Serdar Ustabaş olmak üzere geçtiğimiz sezonda A. Hopaspor’daMustafa Serkan Demirel, Fazlı Ayan ve Yunus Yılmaz ile sözleşme imzalandı.

*TFF 1.Lig Ekibi Denizlispor A.Ş altyapısında yetişmiş,2.Lig Ekibi Fethiyespor’dan 1996 doğumlu orta saha oyuncusu Mustafa Diler’le 1 yıllık sözleşme imzalandı.

 

 

0 Paylaşımlar

Yorum Yapın

© 2011 Powered By atokyayinlari.com