Buradasınız: Home » Futbol » Artvin Çoruhspor ikide iki yaptı  

Artvin Çoruhspor ikide iki yaptı  

Artvin Çoruhspor ikide iki yaptı   

Artvin Süper amatör Ligi ikinci haftası oynanan müsabakada Artvin Çoruhspor Ardanuç ilçe stadında Ardanuçspor’u 4-2 yenmeyi başardı.

 Haber: Hayati Akbaş

Artvin Süper amatör Ligi ikinci haftası oynanan müsabakada Merkezin tek temsilcisi olan Artvin Çoruh Spor kulübü Ardanuç ilçe stadında Ardanuçspor’u 4-2 yenmeyi başardı. Karşılaşmanın ilk 15 dakikası karşılıklı ataklarla geçti. 15.dakikada Artvin Çoruhspor sağlı sollu baskısı sonucu sol kanat oyuncusu Serkan’ın sağ taraftan savunmanın arkasına atılan topa güzel ve isabetli vuruşu sonucu Artvin Çoruhspor 1-0 öne geçti.

Artvin Çoruh Spor golün ardından oyunu rakip sahaya iyice yıkmayı başardı ve Ardanuçspor’un çıkmasına izin vermedi.

Ahmet Külük ve Öğrencileri hızlı başladıkları müsabakanın 30. dakikasında 2-0 öne geçmeyi başardı ilk yarı bu skorla tamamlandı.

Artvin Çoruh Spor Kulübü geçen hafta oynanan Yusufelispor müsabakasından daha etkili bir futbol ortaya koydu ve müsabakanın başından sonuna kadar üstünlüğünü korudu.

Karşılaşmanın ikinci yarısında da Artvin Çoruh Spor Kulübü baskılı futbolunu devam ettirdi. Artvin Çoruh Spor Kulübü 60. dakikada 3-0 yakaladı. Artvin Çoruhspor bu skorunu ardından oyunu Rölantide götürmeye çalıştı Ardanuçspor 75. dakikada penaltı golüyle skoru 3-1 getirdi. Artvin Çoruhspor 85. dakikada skoru 4-1 yaptı. Müsabakanın bu sporla bitmesi beklenirken Ardanuçspor ikinci golü buldu ve müsabaka 4-2 sona erdi. Artvin Çoruhspor ikinci hafta müsabakasını da galibiyetle tamamlayınca 6 puanla liderliğe oturdu.

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com