Buradasınız: Home » Futbol » Arhavispor sezonu açtı

Arhavispor sezonu açtı

Arhavispor sezonu açtı

Arhavi’yi 2018-2019 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) temsil edecek olan Arhavispor Futbol Takımımız sezon açılışını gerçekleştirdi.

Haber: Hayati Akbaş

Arhavi Şehir Stadı’nda yapılan açılış programına Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız,  Arhavispor Kulüp Başkanı Yücel Satıral’ın yanı sıra taraftar gurupları ve sporseverler de katıldı.

İki sene aradan sonra tekrar Bal’da mücadele edecek olan Arhavispor Futbol Takımı’mız sezona iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Takım antrenörlüğüne getirilen Savaş Demiral başta olmak üzere pek çok yeni oyuncuyu da kadrosuna katarak iddiasını ortay koyan takım, yeni sezon hazırlıklarına bugün yapılan programla başlamış oldu.

İlçe stadında gerçekleştirilen sezon açılış programında bir araya gelen protokol mensupları, takım yetkilileri, sporcular ve taraftarlar, kesilen kurbanın ardından yapılan dualarla yeni sezon açılışını gerçekleştirdiler.

Ardından İlçe stadında takım halinde yapılan antrenman sporseverler tarafından takip edildi. Açılış programına katılan Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu Arhavispor Futbol Takımı’mıza yeni sezonda başarılar dilediğini ifade etti.

 

0 Paylaşımlar

Yorum Yapın

© 2011 Powered By atokyayinlari.com