Buradasınız: Home » e-spor » Ankara’nın en büyük E-Spor turnuvası I-TECH’te  

Ankara’nın en büyük E-Spor turnuvası I-TECH’te  

Ankara’nın en büyük E-Spor turnuvası I-TECH’te   

Ankara’nın ilk teknoloji fuarı I-TECH Teknoloji Kongre ve Fuarı 14-15-16 Haziran tarihlerinde Ankara Üniversitesi’nde çıkıyor.

TC Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, TC Gençlik ve Spor Bakanlığı, TC Milli Eğitim Bakanlığı, TCTicaret Bakanlığı ile Ankara Ticaret Odası, Ankara Sanayi Odası’nın destekleri, Ankara Üniversitesi Akıllı Sistemler ve Teknolojiler Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin (ASTAM) işbirliğiyle olduğuen I- TECH, ileri teknolojinin üreticisi, kullanıcı, geliştirici ve yatırımcılarını bir araya getirecek.

I-TECH’te açılış konuşmalarını HHB Fuar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şule DAYANGAÇ, Ankara Üniversitesi Akıllı Sistemler ve Teknolojiler Uygulama ve Araştırma Merkezi ASTAM Müdürü Prof. Dr. Murat EFE, Mimar ve Mühendisler Grubu Başkanı Osman BALTA, Türk Sanaycı ve İş Adamları Vakfı Başkanı ASO) Başkanı Gürsel BARAN, Ankara Ünverstesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İBİŞ, Ankara Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Muhammed Ali OFLAZ yapacak.

Dünya devi Microsoft’un sponsorluğunu I-TECH’te Sanal ve Artırılmış Gerçeklik üstlendiği, Yapay Zeka, Robotik, Nesnelerin İnterneti, Drone, E-Spor, E-Müzik, Evde Eğlence, 3D Yazıcılar, Oyun Ekipmanları, Başlangıç, Melek Yatırımcılar, Mobil Aplikasyon Sistemleri’nin son trend ürünleri topluluğularla buluşacak.

ORKUN IŞITMAK I-TECH’TE

I-TECH milyonların takip edeceği YouTuber Orkun Işıtmak’ı ağırlayacak. Orkun Işıtmak I-TECH’te bulunancılar ile deneyimlerini paylaşacak. Orkun Işıtmak ile Aile Fotoğrafı adlı arkadaşım yer alan Orkun Işıtmak, festival alanında hayranlarıyla buluşacak.

Yatay Gerçeklik, Dikey Zeka, Dijital Dönüşüm, Akıllı Teknolojiler, E-Spor gibi konuların konuşulacağı panellere evden devam eden olan I-TECH’te burada soru-cevap yöntemiyle birliktelarla bilgi alışverişinde bulunulabilecek.

FRİG KUPASI SAHİBİNİ BULACAK

Milyonlarca takipçisi bulundu ROYAL YOUTH gibi profesyonel takımlar eşleşmiş sahadaki Efsaneler ve CS Ligi: GO turnuvalarına ev sahipliği yapacak olan I-TECH’te bulunan Türkiye E-Spor Federasyonu tarafından resmi olarak gösterilenan “Frig Kupası” sahibini tıklayın. Ankara’daki en büyük E-spor turnuvası olan Frig Kupası, Ankara Gençlik İl Spor Müdürlüğü tarafından onaylanan ilk resmi bölgesel kupa olma yerinde de taşıyor.

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com