Buradasınız: Home » Judo » Altınsoy’dan, judoculara ziyaret  

Altınsoy’dan, judoculara ziyaret  

Altınsoy’dan, judoculara ziyaret   

Belarus’un başkenti Minsk’te yapılacak 2. Avrupa Oyunları hazırlık çalışmalarını Ankara TOHM’nde sürdüren büyük erkek judo Milli Takım kampını ziyaret eden Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ömer Altınsoy, müsabakalarda başarılar temennisinde bulundu.

  1. Avrupa Oyunları hazırlıkları için Ankara TOHM’nde kampta bulunan büyük erkek Judo Milli Takımımızı, Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ömer Altınsoy, Gençlik ve Spor Bakanlığı Daire ve federasyonun eski başkanı Fatih Uysal ve Federasyon Başkanı Sezer Huysuz ile birlikte ziyaret etti.

Belarus’un başkenti Minsk’te 22-25 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan Avrupa Oyunları judo müsabakalarına katılacak Millilerin hazırlık çalışmalarını yakından izleyen Altınsoy ziyarette, Türkiye’nin madalya lokomotifi branşları arasında yer alan judocularımıza başarılar temennisinde bulundu. Altınsoy ayrıca Federasyon Başkanı Sezer Huysuz’un, milli takımların her kategorisinde iyi dereceler alan judoculara her türlü çalışma olanağı sağlanması nedeniyle takdir ettiklerini kaydetti.

 

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com