Buradasınız: Home » Atletizm » 3500 Kişi gece koştu!

3500 Kişi gece koştu!

3500 Kişi gece koştu!

Türkiye’yi Gece Koşuları ile tanıştıran global performans spor giyim ve aksesuar markası Under Armour, karanlığın ve doğanın keyfini çıkarmak isteyen 3500 kişiyi gece koşularıyla buluşturdu.

İleri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour, 1 yıldır Türkiye’yi Gece Koşuları heyecanıyla buluşturmaya devam ediyor. Ulusal ve uluslararası spor organizasyonları düzenleyen Uzunetap ve Under Armour iş birliğiyle gerçekleşen gece koşularının sonuncusu 23 Haziran 2018 Cumartesi günü Belgrad Ormanı’nda gerçekleşti.

Under Armour Gece Koşuları 1 yılda toplam 7 kez gerçekleşti!

Unutulmayacak bir spor deneyimi yaşatan Under Armour Gece Koşuları’, 22 Haziran 2017 tarihinden bu yana 7 organizasyonla toplam 3500 kişiyi ağırladı. Müzik, keyifli aktiviteler ve çekilişlerle festival havasında gerçekleşen Under Armour Gece Koşuları, 6 km ve 12 km kategorilerinde gerçekleşiyor.

Eylül ayında tekrar gerçekleşecek olan Under Armour Gece Koşuları’nda; Garmin, Skoda, Pınar Protein, Argos Şirketler Grubu ve ZUBİZU gibi önemli destekçiler arasında yer alıyor. Under Armour ile bu eşsiz deneyimi yaşamak isteyenler, www.uagecekosulari.comadresinden organizasyon hakkında güncel gelişmeleri takip edebiliyor.

 

Please follow and like us:

Yorum Yapın

© 2011 Powered By atokyayinlari.com

Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://spormeydani.org/3500-kisi-gece-kostu">
Scroll to top
L köşe koltuk takımı