Buradasınız: Home » Tenis » 258 Tenisci Sapanca’da buluştu  

258 Tenisci Sapanca’da buluştu  

258 Tenisci Sapanca’da buluştu   

Spor aktivitelerinin yanı sıra bölge turizmini geliştirmeyi misyon edinen NG Sapanca’nın desteklediği, 258 tenisçiyi bir araya getiren 10. Geleneksel Tenis Turnuvası ödül töreni renkli anlara sahne oldu.

Spora ve sanata verdiği destekle bilinen NG Sapanca’nın ana sponsorluğunda bu yıl 10.‘su düzenlenen Geleneksel Tenis Turnuvası ödül töreni gerçekleşti. Her sene NG Sapanca’nın teşviğiyle tenise olan ilgi artarak devam ederken, bu sene de 18 Haziran – 18 Temmuz tarihleri arasında 10.’su gerçekleşen turnuvada 258 tenisçi katıldı. Otelin muhteşem doğasında 30 gün boyunca süren turnuva izleyicilere heyecanlı dakikalar yaşattı. 18 kategoride 25 bayan, 105 erkek 64 çift olmak üzere organizasyon 2 farklı kortta oynandı.

Kıyasıya bir mücadelenin yaşandığı etkinliğin sonunda kazananlar ödüllerini, otelin Genel Müdürü Tezcan Özdemir’in elinden aldı.

60 yaş üstü erkekler kategorisinde birinci İsmail Üretürk, ikinci Mustafa Metin, 55 yaş üstü kategoride birinci Mehmet Emin Bilgin, ikinci Haşim Boyacı, 50 yaş üstü kategoride birinci Bülent Koşar, ikinci Erkin Harman, 45 yaş üstü kategoride birinci İrfan Amasyalı, ikinci Bahadır Urgancı, 40 yaş üstü kategoride birinci Serkan Yıldırım, ikinci Erkin Harman, 35 yaş üstü kategoride birinci Hüseyin Şahin, ikinci Muhammet Ayaz, 35 yaş altı kategoride birinci Batuhan Saban, ikinci Emre Uyan olurken master kategorisinde birinci Salih Akkuş, ikinci ise Cenk Koşar oldu.

40 yaş altı yeni başlayan erkekler kategorisinde birinci Kaan Dönmez, ikinci Batuhan Coşkuner,

40 yaş üstü yeni başlayan erkekler kategorisinde ise birinci Hasan Öztürk, ikinci Levent Uysal olmuştur.

40 yaş üstü tek bayanlar kategorisinde birinci Semra Amasyalı, ikinci Nermin Köseli, 40 yaş altı tek bayanlar kategorisinde birinci Zehra Amasyalı, ikinci Havva Türedi oldu.

Yeni başlayan tek bayanlar kategorisinde birinci Melek Yalçın, ikinci ise Gamze İş oldu.

Çift bayanlar kategorisinde birinci Zehra Amasyalı ve Semra Amasyalı, ikinci Demet Boyacı ve Serpil Üretürk olurken, karışık çiftler kategorisinde birinci Zehra Amasyalı ve İrfan Amasyalı, ikinci ise Meriç Akkaya ve Nermin Köseli oldu.

45 yaş altı çift erkekler kategorisinde birinciliği Selim Elmalı ve Ömer Elmalı paylaşırken, ikinciliği Kaan Dönmez ve Kadir Dönmez paylaştı. 45 yaş üstü çift erkekler kategorisinde birinci Bülent Altunbaş ve Mustafa Saban, ikinci ise Mehmet Saraçoğlu ve Alpar Bilgiç oldu.

Master çift erkekler kategorisinde ise birinci Salih Akkuş ve Mertcan Esmeroğlu, ikinci ise Cenk Koşar ve Meriç Akkaya olmuştur.

enisci

0 Paylaşımlar

Yorum Yapın

© 2011 Powered By atokyayinlari.com