Buradasınız: Home » Futbol » 12.Miniklerin şampiyonu İkitellispor oldu

12.Miniklerin şampiyonu İkitellispor oldu

12.Miniklerin şampiyonu İkitellispor oldu

Küçükçekmece Belediyesi, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği ile birlikte düzenlediği 12. Minikler Başkanlık futbol turnuvasında şampiyon belli oldu.

 Haber: Yılmaz Aktepe

Küçükçekmece Belediyesi, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği ile birlikte düzenlediği 12. Minikler Başkanlık futbol turnuvasında, takımlar sporun rekabet olduğu kadar barış, dostluk ve kardeşlik olduğunu da ön plana çıkardılar.

Küçükçekmece Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Kemal Aktaş Stadında gerçekleşen turnuvada 22 takım, 484 sporcu mücadele etti. Centilmenliğin, kardeşliğin ve rekabetin eksik olmadığı turnuvada şampiyon İkitelli spor oldu.

Turnuva 22 takımın katılımıyla gerçekleşti ve maçlar 4 grupta oynandı. Maçlar sonunda grubunu ilk iki sırada tamamlayan takımlar çeyrek finale yükseldi. Çeyrek final maçalarında galip gelen Cennet Barbarosspor, Halkalı Taştepespor, İkitellispor ve İFAspor yarı finale çıkan takımlar oldular.

Halkalı Taştepespor ile Cennet Barbarosspor takımları arasındaki 3.lük maçını Halkalı Taştepe spor 1-0 kazanarak, turnuvayı 3. sırada tamamladı.

Final maçında İkitellispor, İFAspor’u 4-1 mağlup ederek turnuvanın şampiyonu oldu.

Küçükçekmece Belediyesi Kemal Aktaş Stadında oynan maçlar sonunda AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya,  Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Seymen Gençtürk, AK Parti Küçükçekmece İlçe Başkanı Av. Mustafa Korkut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Aşçı, İlçe Gençlik Spor Müdürü Göksun Öz, tarafından dereceye giren takımlara düzenlen törenle kupa, madalya ve ödüllerini verdi.

DERECELER

1.İkitellispor

2.İFAspor

3. Halkalı Taştepespor

4.Cennet Barbarosspor

En Centilmen Takım-Kosova Güçspor

En iyi Kaleci-Gürkan Dündar-İFAspor

En Erken Gol- Yusuf Arda Durmuş-İstanbul Trabzonspor 23Saniye

Gol Kralı-Arda Berkan Arslan-İkitellispor 31Gol

Sağlık Görevlisi- Yusuf Kaya, Hakemler Tahir Arıca, Gökhan Celep, Furkan Ayna

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com